Rosati i Misiło wśród gości IV Forum Społeczno-Gospodarczego w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Gryficach.

W przyszły wtorek, 23 maja w Gryficach w Wydziale Ekonomii i Pedagogiki Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu odbędzie się IV Gryfickie Forum Społeczno- Gospodarcze. Tym razem tematem Forum będzie „Marketing terytorialny- chwyt czy mit w zarządzaniu regionem?” Gośćmi spotkania będą m.in. poseł PE Dariusz Rosati oraz posłowie RP Piotr Misiło, oraz Arkadiusz Marchewka. Początek, godz. 10:00.

Po raz kolejny ZPSB w Gryficach organizuje Forum Społeczno-Gospodarcze. - Tematyka tegorocznego Forum bezpośrednio nawiązuje do poprzednich jego edycji. Jednocześnie stanowi ona rozwinięcie wątku, związanego z poszukiwaniem strategicznych czynników rozwoju regionu gryfickiego, jako szczególnego obszaru, charakteryzującego się walorami i zasobami, których odkrycie i uruchomienie stanowi warunek budowania jego marki – informuje organizatorka wydarzenia, prof. ZPSB dr Grażyna Maniak.

W najbliższy wtorek, uczestnicy wydarzenia dyskutować będą o tym, jak zbudować i wypromować markę regionu gryfickiego. W Forum uczestniczyć będą samorządowcy, eksperci, politycy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele nauki. Szczególnymi gośćmi będą Parlamentarzyści: Europoseł, prof. Dariusz Rosati, Poseł Arkadiusz Marchewka oraz Poseł Piotr Misiło. Nie zabraknie także ekspertów z branży marketingu terytorialnego, w tym Roberta Stępowskiego, redaktora naczelnego marketingmiejsca.com.pl. - Zależało nam na różnorodnym podejściu do tematu Forum. Dlatego też zadbaliśmy o to, by nasi goście reprezentowali różne środowiska. Tak zacne grono prelegentów i panelistów jest rzadko spotykane na konferencjach w większych miastach. Tym bardziej wydarzenie to powinno zainteresować mieszkańców, którym los ich regionu nie jest obojętny – mówi prodziekan wydziału ZPSB w Gryficach, dr Jarosław Poteralski.

Przyjść może każdy, kto zgłosi chęć udziału telefonicznie pod numerem telefonu 91 38 77 098 lub za pośrednictwem poczty e-mail: gryfice@zpsb.pl. Początek obrad IV Gryfickiego Forum Społeczno- Gospodarczego w siedzibie Wydziału Ekonomii i Pedagogiki przy ul. Piłsudskiego 34 w Gryficach o godzinie 10:00.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia