Rozpędzony mercedes wjechał w betonową blokadę!

Kobieta, która prowadziła osobowego mercedesa zjechała z wyznaczonej trasy i uderzyła czołowo w ustawioną na drodze barierę. 

Na szczęście w aucie zadziałały wszystkie systemy bezpieczeństwa. Poduszki powietrzne, kurtyny powietrzne uchroniły kierowcę i pasażera przed poważnymi obrażeniami. Zadziałał również nowoczesny system eCall, który o zdarzeniu zawiadomił służby.

- O godzinie 23.46 otrzymaliśmy zawiadomienie o wypadku, które skierowane było do nas z systemu samochodowego. Na miejscu strażacy zastali kobiety, które o własnych siłach wyszły z pojazdu. Z relacji kobiet wynika, że przez pomyłkę zjechały z wyznaczonej na czas budowy trasy objazdu i uderzyły czołowo w barierę postawioną na drodze – przekazuje naszej redakcji zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach mł bryg. Józef Brzeziński.

Na miejscu zdarzenia była policja i pogotowie. Kobiety, które uderzyły czołowo w betonową blokadę, po przebadaniu, odmówiły transportu do szpitala. Samochód, którym podróżowały poszkodowane, jest całkowicie zniszczony.

Do zdarzenia doszło na Drodze Krajowej nr 6, w okolicach miejscowości Kocierz (gm. Płoty), gdzie aktualnie trwa budowa nowej drogi. Kierowcy mogą spodziewać się tam wielu utrudnień i muszą zachowywać szczególną ostrożność.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia