RUSZAJĄ ZAPISY DO BIEGU NAŁĘCZA

W kwietniu po raz drugi odbędzie się Bieg  „Nałęcza”, który upamiętnia Stanisława Komornickiego ps. „Nałęcz” tragicznie  zmarłego w katastrofie smoleńskiej. Głównym organizatorem wydarzenia jest Klub Wojskowy 7 BOW w Trzebiatowie.

Bieg „Nałęcza" odbędzie się już po raz drugi. Wydarzenie upamiętnia tragiczną śmierć honorowego obywatela Trzebiatowa gen. Dyw. Stanisława Nałęcz-Komornickiego oraz pozostałych osób, które zginęły w katastrofie  smoleńskiej  i tym samym jest częścią Trzebiatowskich obchodów VII Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej. Bieg odbędzie się na dystansie  5 km na trasie Włodarka – Trzebiatów. Start biegu odbędzie się w miejscowości Włodarka przy sklepie meta natomiast wyznaczona została w Trzebiatowie na moście kamiennym ul. Głęboka. Za zajęcia pierwszych trzech miejsc przewidziane są puchary oraz nagrody pieniężne. 

Zgłoszenia można dokonać drogą elektroniczną poprzez rejestrację na stronie: www.sport-time.com.pl/zapisy-online w terminie do 27.03.2017 godz.23:59, zgłoszenia w dniu zawodów do biegu głównego przyjmowane będą w  Trzebiatowie  w biurze zawodów mieszczącym się przy Ratuszu Miejskim  od godz. 9:30 do 10:30.  Wpisowe 20 zł. 

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia