Społecznik 2019. Trwa głosowanie w naborze uzupełniającym

Trwa głosowanie na projekty w Programie Społecznik związane z naborem uzupełniającym w II filarze. Głosować można do 21 sierpnia.

W środę 7 sierpnia ruszyło głosowanie mieszkańców Pomorza Zachodniego w naborze uzupełniającym II filaru Programu Społecznik. Łącznie do głosowania przeszło 118 inicjatyw.

Społecznicy i Społeczniczki włożyli już swój wysiłek w napisanie i złożenie ofert. Teraz kolej na Mieszkańców Pomorza Zachodniego, którzy biorą udział w głosowaniu elektronicznym.

Kto może wziąć udział w głosowaniu?

Każda osoba – mieszkaniec / mieszkanka woj. zachodniopomorskiego, która w dniu głosowania ukończyła 16 lat może wziąć udział w głosowaniu oddając swój głos na:
• 3 inicjatywy o zasięgu wojewódzkim,
• 1 inicjatywę o zasięgu powiatowym (wg miejsca zamieszkania).

Jak głosować?

Aby głos był ważny należy głosować podając swój adres e-mail oraz datę urodzenia i wyrazić niezbędne zgody. Głosowanie odbywa się tylko elektronicznie, a dany adres e-mail bierze udział w głosowaniu jedynie raz. UWAGA! Głosowanie w tym naborze jest dwustopniowe. Aby głos był ważny należy kliknąć w link otrzymany na podany adres e-mail. System wybiera.pl potwierdzi oddanie głosu w oddzielnej wiadomości e-mail.

Oddanie głosu będzie możliwe do dn. 21 sierpnia, godz. 23:59 poprzez platformę do głosowania https://pomorzezachodnie.wybiera.pl
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia