SPRAWDŹ, KIEDY POJEŹDZISZ NA ŁYŻWACH W GRYFICACH I PŁOTACH

Jeszcze w tym tygodniu w Gryficach i w najbliższym czasie w Płotach. W obu miastach trwają przygotowania do otwarcia lodowiska.

Choć już blisko miesiąc temu informowaliśmy o przygotowaniach do otwarcia lodowiska w Gryficach, to wciąż w mieście nie można poślizgać się na lodzie. Jak się dowiedzieliśmy, wszystko z powodu pogody. Najpierw padał deszcz, później sypnęło śniegiem. Ale, jak zapewnia nas koordynator białego orlika przy ulicy 3-go Maja, już wkrótce ma się to zmienić. – Jesteśmy w trackie odśnieżania obiektu, jeszcze dziś zaczniemy lać wodę. Liczymy na to, że jeszcze w tym tygodniu będziemy mogli oddać lodowisko do użytku mieszkańców – informuje Wiesław Pietrzak.
Także w Płotach rozpoczęto prace związane z otwarciem białego orlika. I tak jak w Gryficach zaczęto od odśnieżania. – Na obiekcie jest bardzo dużo śniegu. Dziś trwa odśnieżanie. Jeszcze nie potrafię dokładnie powiedzieć, kiedy lodowisko zostanie otwarte, ale będzie na pewno. Nie ma innej możliwości – informuje reporterkę SuperPortalu24 Szymon Klimko dyr Szkoły Podstawowej nr 2 w Płotach.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia