Sukces młodych karateków z Płotów...

Zawodnicy płotowskiego Ludowego Klubu Sportowego „Polonia” z sukcesem wystartowali w XIX Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży Karate Kyokushin. Z zawodów wrócili z pięcioma medalami.

XIX Wojewódzka Olimpiada Młodzieży Karate Kyokushin zorganizowana została w Złocieńcu w porozumieniu z Zachodniopomorską Federacją Sportu i Zachodniopomorskim Związkiem Karate w Złocieńcu. W imprezie udział wzięło 177 zawodników z 14 ośrodków województwa zachodniopomorskiego. Siedmioosobowa drużyna z płotowskiego Ludowego Klubu Sportowego „Polonia” sekcji Karate Kyokushin zdobyła pięć medali: 1 złoty, 3 srebrne oraz 1 brązowy.

Bartkowiak Konrad - I miejsce kumite i IV miejsce kata chłopców 10 - 11 lat.
Jabłoński Bartłomiej - II miejsce kumite i VI miejsce kata chłopców 14 - 15 lat.
Nowak Natalia - II miejsce kumite dziewcząt 14 - 15 lat.
Nowak Adrian - II miejsce kumite chłopców 12 - 13 lat.
Lewandowski Bartosz - III miejsce kumite chłopców 12 - 13 lat
Zubrzycki Igor - V miejsce kumite chłopców 8 - 9 lat
Zubrzycka Lena -  ---------------

Kilka dni później zawodnik LKS „Polonia” Płoty Bartłomiej Jabłoński zdobył także brązowy medal w Kumite podczas Międzynarodowego Turnieju karate Kyokushin o puchar prezydenta miasta Sieradza.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!