Szpital w Gryficach zamknął poradnię. Co jeszcze się zmieniło?

Jedna z poradni w gryfickim szpitalu została zamknięta. Inna przyjmować będzie pacjentów tylko raz w tygodniu. W obu przypadkach przyczyną jest brak obsady lekarskiej.

„Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach informuje, iż:
W związku z brakiem obsady lekarskiej Poradnia Gruźlicy Chorób Płuc dla dzieci będzie nieczynna do odwołania, najpóźniej do dnia 31.03.2018 roku.
W związku z brakiem obsady lekarskiej Poradnia Alergologii do dnia 31.01.2018 roku będzie czynna jedynie w czwartki.” – czytamy w komunikacie umieszczonym na stronie internetowej gryfickiego szpitala.

Jak informuje redakcję SuperPortalu24 rzecznik prasowy szpitala w Gryficach, sytuacja jest rozwojowa. – Na chwilę obecną poradnia alergologiczna funkcjonuje w okrojonej wersji. Dyrekcja szpitala deklaruje, że trwają rozmowy w celu przywrócenia poprzedniego harmonogramu – przekazuje Łukasz Szyntor.
Pacjenci poradni alergologicznej są informowani telefoniczne o tym, że wizyty mogą się odbyć w innych terminach. Nie oznacza to jednak, że chorzy nie będą mieli dostępu do lekarza specjalisty. 

W przypadku ponownego uruchomienia poradni informacja zostanie podana w Rejestracji Ogólnej i na stronie internetowej.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia