Piątek, 27 maja 2016r. Dziś imieniny: .


Odpowiadających wiadomości 3. Aktualna strona 1 z 1

Poruszanie się tym chodnikiem na pewno do bezpiecznych nie należy. Ale u nas prawie zawsze czeka się na wypadek, a dopiero potem zaczyna się szukanie winnych.
Kilka miesięcy temu mówił o nich Przemysław Kowalewski - były wiceburmistrz Gryfice. Później temat ucichł, a po zwolnieniu Kowalewskiego wydawało się, że o nowych witaczach można zapomnieć. Jednak nie! Nowe, nowoczesne i schludne witacze, dziś były montowane.
W różnych częściach Gryfic oraz niektórych budynkach, pojawiły się ulotki informacyjne opracowane przez Gminę Gryfice, dotyczące znowelizowanej ustawy o utrzymaniu czystości czyli tzw. „ustawy śmieciowej”.
SuperPortal24 zastrzegaja, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.SuperPortal24.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody SuperPortal24 i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści kontakt@superportal24.pl

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.
Wszelkie prawa zastrzeżone. SuperPortal24 © 2012.