Tomek Skierczyński wraca z nowym singlem. Wkrótce wystąpi w Gryficach

„Czarne” – to tytuł najnowszego singla Tomka Skierczyńskiego. Występującego pod szyldem „Chłopiec z Zabawkami” artystę już wkrótce będzie można usłyszeć w Gryficach.

W swoim najnowszym singlu Tomek Skierczyński powraca do swojej młodości. „Czarne” jak zatytułował swoją piosenkę, odnosi się do miejsca w Brojcach, w których spędził pierwsze lata swojego życia i w którym wolny czas spędzali młodzi ludzie. Utwór zaś opowiada o beztrosce płynącej z młodzieńczych lat i jest alegorią do obecnych czasów, w których żyją młodzi ludzie.

Najnowszy singiel „Czarne” trafił już do wszystkich stacji radiowych w Polsce. Klip dostępny jest też na stronie https://www.youtube.com/watch?v=OpHazTNqLBc&feature=youtu.be

Wkrótce „Chłopca z Zabawkami” będzie można posłuchać w Gryficach, gdzie już niedzielę 21 lipca wystąpi w Parku Japońskim ramach Gryfickiego Lata Muzycznego. Początek, godz. 17.00.

Kilka słów o artyście:
Tomasz Skierczyński urodził się w Gryficach, a swoją wczesną młodość spędził w Brojcach. Po kilku latach wraz z rodziną przeprowadził się do Gryfic. W okresie pełnoletności zamieszkał w Szczecinie, gdzie stworzył kilka projektów muzycznych. Tomek Skierczyński jest gitarzystą i wokalistą, autorem muzyki i tekstów, gra również na harmonijce ustnej. Od 15 lat występuje na scenie z niezależnym alt rockowym zespołem Time To Express, z którym nagrał 3 albumy. Ponadto stworzył projekt o nazwie Fading Leaves stawiając na alternatywną muzykę soft folkową. Od 2018 roku komponuje pod szyldem Chłopiec z Zabawkami. Gitara akustyczna, kilka odjechanych gadżetów na prąd pod nogami, mikrofon i tuzin harmonijek to jego zabawki, którymi bawi się w muzykę. Chłopiec z zabawkami zadebiutował piosenką „Era Samotności”, z miejsca stając na podium listy przebojów audycji „Będzie Głośno” czwartego programu Polskiego Radia utrzymując się tam przez kolejne pół roku.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia