Trzecia edycja gryfickiej gali MMA już wkrótce!

MMA Fight Night Gryf Arena powraca. Trzecia gala mieszanych sztuk walki odbędzie się w pierwszą sobotę kwietnia. Podczas gali odbędzie się osiem walk.

To będzie największe w ostatnim czasie show w Gryficach. Trzecia edycja MMA Fight Night Gryf Arena odbędzie się już 7 kwietnia. Jak informują organizatorzy, podczas wydarzenia odbędzie się 8 walk. Jedną z nich stoczą kobiety. Podobnie, jak na dwóch poprzednich galach, w klatce zobaczymy głównie gryfickich zawodników z klubu Przemol Boxing Team.

- Na obecną chwilę mamy potwierdzonych 7 z 8 walk. Walką wieczoru będzie walka Konrada Konusa Dzinowagisa - znanego już gryfickim kibicom zawodnika z poprzednich edycji. Pikanterii walce dodaje fakt, że zmierzy się on z mocnym zawodnikiem Piotrem Grażewiczem z klubu Berkut Arrachion Olsztyn. Z tego samego klubu wywodzi się Paweł Kiełek, który zdominował Mateusza Chińczyka Rębeckiego w walce wieczoru na poprzedniej gali – informują organizatorzy wydarzenia.

Czy Dzinowagis pomści gryfickiego zawodnika? Przekonamy się już 7 kwietnia w Gryf Arenie. Jedno jest pewne, obaj zawodnicy są w szczytowej formie. Nazwiska wszystkich zawodników i pełną kartę walk poznamy już wkrótce.

Bilety na wydarzenie będą w sprzedaży już wkrótce w Gryf Arenie. Organizatorzy przygotowali miejsca nienumerowane bez rezerwacji oraz numerowe z rezerwacją.

Poniżej przedstawiamy relację filmową z poprzedniej gali MMA: https://vimeo.com/107182404

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia