Tulipany, róże, a może bukiety... Jakie kwiaty najlepsze na Dzień Kobiet?

Dziś 8 marca - obchodzimy Dzień Kobiet. Zgodnie z tradycją najlepszym prezentem dla pań z okazji ich święta są kwiaty. Te szybko znikają z kwiaciarni i straganów. Panowie kupują głównie róże i tulipany.

8 marca to święto wszystkich kobiet. Nieodłącznym podarunkiem z jego okazji są kwiaty. Zapytaliśmy ich sprzedawców oraz samych kupujących, jakie w tym roku rośliny są najmodniejsze.

- W sprzedaży mamy przede wszystkim tulipany i róże. Te kwiatki właśnie dziś sprzedają się najlepiej, ale dla bardziej wymagających panów mamy okazałe bukiety. Ceny wahają się od kilku złotych za sztukę do kilkudziesięciu złotych właśnie za bukiet - tłumaczy pan Bartosz z hurtowni kwiatów w Gryficach, który od rana sprzedaje kwiaty w centrum miasta.

Dziś panowie pamiętają o wszystkich kobietach. Kupują kwiaty nie tylko dla swoich żon, narzeczonych, czy matek, ale również koleżankom z pracy. – Ja kupiłem duży bukiet dla mojej kochanej mamy. Jestem pewien, że jej się spodoba, bo przecież każda kobieta lubi kwiaty – mówi pan Daniel.

Z okazji Dnia Kobieta redakcja SuperPortalu24 również życzy wszystkim Paniom wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia