Udany debiut drużyny z "Miłosza" w Mistrzostwach Polski w Rawie Mazowieckiej.

W Rawie Mazowieckiej odbył się finał Drużynowych Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgminazjalnych. Reprezentacja gryfickiego „Miłosza” na ponad 4 tys. drużyn z całego kraju zajęła wysokie 12 miejsce

W tegorocznych rozgrywkach, o miano najlepszej drużyny w Polsce ubiegało się ok. 2300 drużyn z Liceów Ogólnokształcących i ok. 2000 drużyn z Techników. Wśród nich, był także zespół z ZSP im. Cz. Miłosza w Gryficach. Po dwudniowych zmaganiach, w wielkim finale reprezentantki z Gryfic; Agata Domańska kl. II LPG, Natalia Pańko kl. I LMS i Sandra Kleczkowska kl. II T zajęły 12 miejsce.
Drużyna z „Miłosza” przyznaje, że wszystkie spotkania, jakie rozegrała, były ciężkie, a poprzeczka zawieszona została bardzo wysoko. Udział w zawodach pozwolił debiutantkom nabrać cennego doświadczenia, które będą mogły wykorzystać podczas kolejnych zawodów.