Uwaga! Zmiany w ruchu drogowym!

Jesteś aktywnym uczestnikiem ruchu drogowego? Poruszasz się po mieście za pomocą samochodu lub jesteś pieszym? Uważaj, bo szykują się zmiany – będzie nowa organizacja ruchu. Sprawdź, gdzie powinieneś szczególnie uważać.

Zmiany ruszają właśnie w Trzebiatowie. Mowa o odmiennej organizacji ruchu drogowego w obrębie sygnalizacji świetlnej przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Kościuszki i Daszyńskiego. Skrzyżowanie to było kandydatem do przebudowy i znajdowało się na liście Zachodniopomorskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w kategorii inwestycji planowanych na 2017 rok.

Częstokroć kierowcy, którzy doskonale znają miasto poruszają się po nim „na pamięć”, nie zwracając szczególnej uwagi na stojące przy drodze znaki. Na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Kościuszki i Daszyńskiego w Trzebiatowie może to teraz skończyć się stłuczką lub poważniejszą kolizją.Każdego uczestnika ruchu drogowego obowiązują nowe zasady. W trosce o bezpieczeństwo każdej ze stron zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności. Koniecznym jest także stosowanie się do nowych zasad ruchu drogowego. Patrzcie na znaki i uważajcie na siebie!

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia