Wielki festyn mikołajkowy z MIX RTV AGD – zobacz listę zwycięzców

W piątek i sobotę, w gryfickim sklepie MIX RTV AGD można było dokonać zakupów w atrakcyjnych cenach. Do tego, każdy kupujący otrzymał prezent i miał szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody. Wielkie losowanie zwycięzców już się zakończyło, a my publikujemy listę zwycięzców tegorocznego festynu mikołajkowego.

To były już 18. Mikołajki, które dla swoich klientów przygotowali właściciele gryfickiego sklepu MIX RTV AGD. W czasie dwudniowego festynu, w sklepie przy ulicy Wałowej 3 na wszystkich czekały niesamowite promocje. Do tego każdy, kto zakupił towar, otrzymał prezent i miał jeszcze szansą wygrać dodatkową nagrodę.

- Cieszymy się, że nasi klienci byli razem z nami i razem z nami się bawili. Cieszy nas to, że po raz kolejny w tym właśnie okołoświątecznym okresie mogliśmy dodać naszym klientom prezenty. Chcielibyśmy podziękować naszym klientom, za to, że przyłączyli się do naszej zabawy, a także właścicielowi piekarni-cukierni Bugowscy, który podarował nam w prezencie przysmaki, które dodatkowo osłodziły nam sobotę – mówi Małgorzata Smalec właścicielka MIX RTV AGD w Gryficach.

Tegorocznymi zwycięzcami w festynie mikołajkowym zostali:

ANDRZEJ MALARCZYK – plecak,
ALICJA DĘBICKA – głośnik,
KAMIL MYDLARSKI – lokówka,
ADAM FIGAS – maszyna do baniek,
NORBERT THIEDE – zestaw noży,
OLGA SZULECKA – ekspres do kawy,
MAGDALENA MACISZEWSKA – blender,
PRZEMEK GŁOWACKI – odkurzacz,
IWONA RUSZKIEWICZ – smartwatch,
PIOTR GRZĄDZIELSKI – pralka.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia