Wkrótce finał I turnieju Bezpieczne Dziecko

Ostatniego dnia maja w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Gryficach odbędzie się wielki finał I turnieju pn. Bezpieczne Dziecko. Zawody skierowane są do uczniów szkół gminnych, a nagrodą jest puchar Burmistrza Gryfic. Początek, godz. 9:30.

Urząd Miejski w Gryficach zaprasza w dniu 31 maja 2017 roku na I finał turnieju pn. Bezpieczne Dziecko, w którym nagroda jest puchar Burmistrza Gryfic. Zawody odbędą się w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Sienkiewicza w Gryficach. Udział w nich wezmą uczniowie gminnych szkół podstawowych.

- Głównym celem turnieju jest promowanie wśród najmłodszych zdrowego stylu życia poprzez wyuczanie nawyków do przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas pobytu w szkole, na akwenach wodnych, w domu i miejscach zabaw, a także wyrabianie nawyków stosowania się do przepisów ruchu drogowego - informują organizatorzy turnieju.

W finale turnieju wystąpią uczniowie z podziałem na dwie grupy wiekowe tj. klasy 1-3 i 4-6. Wcześniej w swoich szkołach uczestniczyli w eliminacjach, które wyłoniły najlepsze drużyny.
Rozgrywki finałowe zostaną przeprowadzone niezależnie dla dwóch grup wiekowych. Przebiegać będą w ramach części sprawnościowej i artystycznej.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia