WOŚP zagra także na gryfickim basenie

Gryficka pływalnia organizuje zawody w aquathlonie. W ten sposób włącza się w tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przyłączysz się do nich?

Już za kilka dni odbędzie się 26. finał WOŚP. Po raz pierwszy razem z orkiestrą Jurka Owsiaka zagra także gryficki basen. Pływalnia organizuje zawody w aqathlonie w ramach akcji „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”.

- Pieniądze z opłat startowych, czyli cegiełek trafią do puszki WOŚP, a następnie przekazane zostaną do gryfickiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gryficach, z którym ściśle współpracujemy – informuje reporterkę SuperPortalu24 kierownik gryfickiej pływalni Łukasz Uldynowicz – opłata startowa - cegiełka - to minimum 20 złotych. Dodatkowo na naszym fanepegu cały czas trwa licytacja pierwszego numeru startowego. W tej chwili jest to już ponad 150 złotych - dodaje. 

Zapisy na zawody, które odbędą się w sobotę 13 stycznia, już trwają. Ich celem, oprócz tego najważniejszego – wspólnego grania z Jurkiem Owsiakiem, jest m.in. popularyzacja aquathlonu w tym pływania oraz biegania, oraz popularyzacja triathlonu jako dyscypliny pływackiej, a także promocja zdrowego stylu życia.

Sobotnia impreza podzielona będzie na dwie części: pływanie na długości 200 metrów oraz biegi na dystansie 4 kilometrów, które przeprowadzone zostaną w momencie, gdy wszyscy zawodnicy zakończą pływanie.

Aby zapisać się na zawody należy wysłać wiadomość na adres mailowy kierownik@plywalnia.gryfice (imię i nazwisko, rocznik, nazwę klubu, lub miejsce zamieszkania). Zgłoszenia na zawody odbywać się będą w dniu zawodów w gryfickiej pływalni przy ulicy Sienkiewicza 14 w godzinach od 7.00 do 9.00 w biurze zawodów.

Więcej informacji na Facebooku Basen Pływalnia Gryfice.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia