WYDAJ PŁYTĘ Z TIME TO EXPRESS

Muzycy z grupy Time To Express, na 10-lecie swojego istnienia, chcą wydać kolejną płytę. To zadanie jest kosztowne, więc artyści proszą o wsparcie fanów i proponują wspólne wydanie albumu.

To ma być trzecia na przestrzeni dekady płyta Time To Express, zespołu założonego z inicjatywy Tomasza Skierczyńskiego. Piosenki, które mają się znaleźć na albumie, powstawały przez ostatnich 5 lat. - Spośród wielu z nich wybraliśmy najlepsze, tak aby pasowały do siebie brzmieniowo oraz stylistycznie i ostatecznie określały sposób, w jaki chcemy się z Wami muzycznie komunikować – informują muzycy z Time To Express - podejmując się realizacji nagrania nowej płyty, mamy w sobie ogromne przekonanie, że jest to wyjątkowy materiał i takim też stanie się również dla Was.

Muzycy założonego w 2005 roku w Gryficach zespołu, pierwszą część przygotowań do wydania płyty mają już za sobą. Przed nimi kolejne, najtrudniejsze, a na pewno bardzo kosztowne wyzwanie. Wydanie i nagranie krążka, którego koszt to 15 tys. złotych.

Dla artystów to pokaźny wydatek, na który nie mogą sobie pozwolić, więc postanowili wziąć udział w specjalnym projekcie i zaprosić swoich fanów do współpracy. – Chcielibyśmy, aby ta płyta została zarejestrowana i wydana przy Waszym udziale. Liczymy na Was – mówią w krótkim nagraniu muzycy z TTE.
Jak pomóc Time To Express w wydaniu krążka? Wystarczy wejść na stronę https://polakpotrafi.pl/projekt/time-to-express i wesprzeć muzyków datkiem finansowym. Osoby, które włączą się w pomoc, otrzymają nagrody.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia