Wygraj bilety na „Związek otwarty” – spektakl już w lutym w GDK

Gryficki Dom Kultury zaprasza na spektakl teatralny pt. „Związek otwarty". Komedia zostanie wystawiona już w lutym na deskach Gryfickiego Domu Kultury. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na ten występ!

„Związek otwarty” to tekst o małżeństwie napisany przez... małżeństwo. Jego autorami są laureat Literackiej Nagrody Nobla z 1997 Dario Fo i jego żona Franca Rame. 

Tytułowy „nowoczesny” związek otwarty to związek wolnych - tzn. niewiernych sobie - małżonków. „Trzeba to raz powiedzieć. Związek otwarty ma swoje wady! Główna zasada brzmi: Jeśli otwarty związek dwóch osób ma funkcjonować, może być otwarty tylko z jednej strony: Po stronie mężczyzny! Bo jak się związek otworzy z obu stron, to powstaje przeciąg!”
Na spektakl już 13 lutego zaprasza Gryficki Dom Kultury. Początek, godz. 18.00. Bilety do nabycia w sekretariacie GDK w cenie 30,00 zł.

O spektaklu:
ON: dotknięty szaleństwem mężczyzn po czterdziestce, rozpaczliwie poszukujący uciekającej młodości w kolejnych romansach.
ONA: nałogowo uzależniona od nieudanych prób samobójczych, stojąca na krawędzi załamania nerwowego i oczywiście… dotknięta szaleństwem kobiet po czterdziestce.
ONI: Małżeństwo przechodzące poważny kryzys.
Kryzys w małżeństwie bywa niekiedy zabawny. Kryzys we włoskim małżeństwie jest po prostu komedią.
Zazdrość, miłość, przywiązanie - wszystkie te uczucia zostaną wystawione na ciężką próbę, kiedy ON zaproponuje zmianę ich małżeństwa w związek otwarty, a ONA – początkowo wrogo nastawiona – odnajdzie się w tej zmianie nad wyraz dobrze.
Ale jest także majstersztykiem dramaturgicznym: to teatr w teatrze, w którym poczesne miejsce zajmują bezpośredni kontakt i dialog z widzem.

Na spektakl już 13 lutego zaprasza Gryficki Dom Kultury. Początek, godz. 18.00. Bilety do nabycia w sekretariacie GDK w cenie 30,00 zł.

Mamy do rozdania 3 dwuosobowe wejściówki to wydarzenie. Żeby je zdobyć, wystarczy udostępnić ten post na Facebooku, a w komentarzu napisać, z kim i dlaczego chcecie iść na koncert.

Wyniki konkursu już wkrótce.


 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia