Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie: "Ważne jest aby mieć wykształcenie oraz doświadczenie"

Studiować czy nie studiować, to pytanie zadawał sobie niejeden tegoroczny maturzysta. Jaki kierunek wybrać? Co jest teraz popularne a co będzie w przyszłości opłacalne? Gdzie i jaką pracę dostanę? Czy w ogóle warto zaczynać studia, może lepiej pójść od razu do pracy jeśli jednym z głównych kryteriów branym obecnie pod uwagę przez pracodawców jest zdobyte doświadczenie.

Powyższe wątpliwości rozwiewa dr Magdalena Sztukiel, Dziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie. „Czy nasi absolwenci są przygotowani do wymogów rynku pracy? Czy nabywają umiejętności wykorzystywania zdobytej wiedzy w obecnej pracy zawodowej? Zdecydowanie tak. Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie gwarantuje praktyczną wiedzę i wykładowców-ekspertów w swojej dziedzinie. Student jest dla nas najważniejszy, dlatego naszą ofertę edukacyjną i programy dydaktyczne dostosowujemy do wymogów zarówno osób studiujących, jak i pracodawców. Stawiając na rozwój należy wybrać Wyższą Szkołę Bankową w Szczecinie” – mówi Pani Dziekan. Potwierdzeniem tych słów niech będzie ranking tygodnika WPROST, w którym Wyższa Szkoła bankowa zajmuje 3. Miejsce na 10 niepublicznych szkół wyższych najbardziej cenionych przez pracodawców. 

W dzisiejszych czasach ważne jest aby mieć wykształcenie oraz doświadczenie. Te dwa elementy cenią pracodawcy dlatego uczelnie stawiają na bycia partnerem w rozwoju kariery zawodowej. Dlatego też, zajęcia prowadzone są przez specjalistów, praktyków w swojej dziedzinie, przedsiębiorców, ludzi biznesu. Przedstawiają oni praktyczne aspekty wykorzystania zdobytej wiedzy. Wykształcenie to niewątpliwie jeden z kluczowych czynników wpływających na wysokość naszego wynagrodzenia w przyszłości. Studia są nie tylko inwestycją, ale i świetną okazją do określenia własnej tożsamości i poznania wartościowych ludzi.

Atmosfera w trakcie studiów jest równie ważna. „Wybór uczelni to trudna decyzja. Jej konsekwencje odczuwamy bowiem przez co najmniej kilka kolejnych lat. Nim zdecydowałam się na WSB, zebrałam bardzo dużo informacji na jej temat. Pozytywna opinia i studentów i absolwentów ostatecznie mnie przekonała. W uczelni panuje wspaniała, prostudencka atmosfera. Wykładowcy przekazują wiedzę w zrozumiały sposób oraz pokazują możliwości jej zastosowania w praktyce. Dodatkowym atutem jest korzystanie przez WSB z nowych technologii, które umożliwiają mi zdalne zarządzanie moimi studiami i możliwość załatwienia wielu studenckich spraw bez konieczności osobistego stawiania się w placówce. Dla mnie, ze względu na podjętą pracę, ma to duże znaczenie” mówi studentka WSB, Patrycja Łopatin. Uczelnia dla o swoich studentów dlatego w ogólnopolskim rankingu niepublicznych uczelni magisterskich miesięcznika „Perspektywy” Wyższa Szkła Bankowa w Szczecinie zajęła pierwsze miejsce w Zachodniopomorskim.

 

W ofercie uczelni znaleźć można kierunki takie jak bezpieczeństwo w biznesie i administracji, logistykę, turystykę i rekreację, finanse i rachunkowość, zarządzanie, psychologię w biznesie oraz pedagogikę. Będąc regionalnym liderem w kształceniu studentów łączących naukę i pracę Wyższa Szkoła Bankowaw Szczecinie  stawia na jakość kształcenia, odpowiednią organizację studiów oraz przyjazną atmosferę. W swoje progi zaprasza zarówno osoby zainteresowane studiami I i II stopnia, absolwentów na studia podyplomowe oraz przedsiębiorców i kadrę kierowniczą na program MBA.

 

 

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia