Zaczepia kobiety i składa niemoralne propozycje...

Lęk padł na kobiety, po tym jak w centrum Gryfic, obcy mężczyzna zaczepiał je i stawiał niemoralne propozycje. Nieznajomy w niewybredny sposób przyglądał się kobietom, a następnie kierował w ich stronę teksty o podłożu erotycznym.

Już kilka kobiet usłyszało nieprzyzwoite komentarze pod swoim adresem. Ich autorem ma być mężczyzna, który kręci się w okolicach Placu Zwycięstwa i ulicy Niepodległości w Gryficach. Bezwstydnik obserwuje kobiety, następnie zaczepia je i składa seksualne propozycje.

Jedną z kobiet zaczepił, gdy ta miała przechodzić przez przejście dla pieszych tuż obok byłego „Złotego Rogu”. Całe zdarzenie miało miejsce wczoraj, przed godziną 16. - Patrzył się na mnie dziwnym wzrokiem, który po chwili skierował na wysokość mojego krocza. Mijając mnie, mówił coś pod nosem jakby do siebie, ale jednocześnie do mnie. To był tekst o charakterze seksualnym – opisuje całą sytuację jedna z pań.

Podobny incydent spotkał inną naszą czytelniczkę, która tak zrelacjonowała całe zdarzenie. – Stał obok sklepu. Kiedy byłam już blisko niego, zaczął walić do mnie seksistowskimi tekstami, ale tak, żeby inni tego nie słyszeli. To było ohydne.

Z relacji kobiet wynika, że seksualny dewiant, to mężczyzna w wieku około 50 lat. Jest niskiego wzrostu, ma siwe włosy i ubrany jest w ciuchy ciemnego koloru. Na głowie ma czapkę, a na kurtce, na wysokości klatki piersiowej poziome jasne lamówki.

Szczęśliwie żadnej z kobiet, oprócz niewybrednych słów, kierowanych pod ich adresem nic się nie stało. Trudno jednak powiedzieć co by było, gdyby wszystko wydarzyło się o innej porze dnia i w nieco bardziej ustronnym miejscu.

ZOBACZ TAKŻE: Zboczeniec napadł i molestował kobietę?

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia