Zadbaj o jakość powietrza. Spotkania informacyjne w Gryf Arenie

W Gryf Arenie odbędą się spotkania dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania na inwestycje związane z wymianą źródeł ciepła. Osobne konferencje dla przedsiębiorców i mieszkańców powiatu gryfickiego zaplanowane są na czwartek, 15 lutego.

Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie - Radosław Grzegorczyk oraz Kazimierz Sać - Starosta Gryficki serdecznie zapraszają mieszkańców na spotkanie informacyjne na temat możliwości uzyskania dofinansowania na inwestycje związane z wymianą źródeł ciepła.

Podczas spotkania zostanie zaprezentowana oferta finansowa WFOŚiGW w Szczecinie dotycząca inwestycji proekologicznych w zakresie między innymi wymiany źródeł ciepła, montażu instalacji odnawialnych źródeł energii, działań termomodernizacyjnych i efektywności energetycznej, systemu Doradztwa Energetycznego, a także elektromobilności. Na pytania będą odpowiadać Doradcy Energetyczni WFOŚiGW w Szczecinie.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 lutego br. Na godz. 11:30 zaplanowane jest spotkanie dla przedsiębiorców, natomiast na godz. 15:00 - dla mieszkańców.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem doradcy@wfos.szczecin.pl
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia