Zaproszenie do debaty o bezpieczeństwie…

Bezpieczeństwo osób starszych na terenie Gryfic – to jeden z kilku tematów, jakie będą poruszone podczas organizowanej przez gryficką policję debaty społecznej. Spotkanie w ramach akcji „Bezpieczny Senior” odbędzie się już jutro, 6 grudnia, w siedzibie Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Gryficach.

Komenda Powiatowa Policji w Gryficach zaprasza do udziału w cyklu debat społecznych. Celem spotkań będzie diagnoza i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Tematem poszczególnych debat będą przede wszystkim aktualne problemy społeczne zdiagnozowane lokalnie m.in. poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. W czasie jutrzejszej debaty, która odbędzie się w siedzibie Zachodniopomorskiej Szkoły biznesu w Gryficach przy ulicy Piłsudskiego 34, będzie bezpieczeństwo osób starszych na terenie Gryfic, Krajowa Mapa Zagrożeń jako istotny element w zarządzaniu bezpieczeństwem publicznym, aplikacja „Moja Komenda” oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym – mniej na nie wpływ.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia