15 lat Centrum Krajewscy. Wyjątkowy jubileusz w Rzęskowie
W piątek, 21 sierpnia, Centrum Krajewscy w Rzęskowie świętowało 15-lecie swojej działalności. Elżbieta i Andrzej Krajewscy zaprosili pracowników, pacjentów, partnerów, współpracowników i przyjaciół, aby wspólnie uczcić jubileusz miejsca, które przez lata konsekwentnie się rozwijało i zdobywało zaufanie kolejnych pacjentów.
Jubileusz odbył się w ogrodach przy Centrum Krajewscy w Rzęskowie. Spotkanie miało formę letniego garden party i było przede wszystkim okazją do wspomnień, rozmów oraz podziękowań dla osób, które przez ostatnich 15 lat były związane z placówką.
Historia Centrum Krajewscy to lata konsekwentnego rozwoju, poszerzania zakresu świadczonych usług i inwestowania w kolejne rozwiązania dla pacjentów. Dziś Centrum specjalizuje się m.in. w chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, laseroterapii i kosmetologii.
Za stworzeniem i rozwojem Centrum stoją Elżbieta i dr Andrzej Krajewscy. Piątkowy jubileusz był okazją, aby spojrzeć wstecz na drogę, którą wspólnie przeszli – od początków działalności do nowoczesnej placówki skupiającej specjalistów z różnych dziedzin.
Podczas spotkania nie zabrakło serdecznych rozmów, wspomnień i podziękowań. Państwo Krajewscy podkreślali znaczenie osób, które przez lata współtworzyły Centrum. To nie tylko lekarze i pozostali członkowie zespołu, ale również pacjenci, partnerzy, współpracownicy i przyjaciele.
Właśnie ludzie byli najważniejszym elementem jubileuszu. Wielu z obecnych gości jest związanych z Centrum od początku i mogło obserwować jego kolejne etapy rozwoju. Była więc okazja do wspominania początków, pierwszych sukcesów, ale również codziennej pracy, dzięki której przez 15 lat budowano markę i zaufanie pacjentów.
Dziś Centrum Krajewscy w Rzęskowie oferuje szeroki zakres usług z obszaru chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii, stawiając na profesjonalną opiekę oraz indywidualne podejście do pacjenta.
Piętnaste urodziny były nie tylko okazją do świętowania okrągłego jubileuszu. Był to przede wszystkim moment podsumowania historii stworzonej przez Elżbietę i Andrzeja Krajewskich oraz wszystkich tych, którzy na przestrzeni lat stali się częścią Centrum.
Komentarze (0)
Poznaj opinie mieszkańców.
Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!