29-latek zatrzymany przez policję. Ujawniono przy nim 10 kg środków psychoaktywnych

2024-05-27 14:29
Karol Szumny
2024-05-27 14:29

Zarzut posiadania znacznych ilości substancji psychoaktywnych usłyszał zatrzymany 29-latek z powiatu gryfickiego – informuje koszalińska policja. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono 10 kg zakazanych substancji. Jak nieoficjalnie ustalił nasz reporter, do zatrzymania 29-latka doszło w Kłodkowie (gmina Trzebiatów).

ZDJĘCIE 1 z 3

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie zatrzymali na terenie naszego powiatu 29-letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości substancji psychoaktywnych.

Jak nieoficjalnie ustalił nasz reporter, do zatrzymania 29-latka doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w Kłodkowie (gmina Trzebiatów).

„W trakcie czynności policjanci ujawnili i zabezpieczyli przy nim oraz w jego mieszkaniu łącznie 10 kilogramów różnego rodzaju środków psychoaktywnych” – podaje koszalińska policja.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości nielegalnych środków. Sąd Rejonowy w Koszalinie na wniosek prokuratora wydał postanowienie o zastosowaniu wobec 29-latka izolacyjnego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!