5. rocznica otwarcia salonu YES w Gryficach. Zaplanowano niespodzianki i poczęstunek

2024-04-11 12:15
Karol Szumny
2024-04-11 12:15

To już 5 lat salonu YES w Gryficach. Z tej okazji już w najbliższy piątek (12 kwietnia) o godz. 12:00 odbędzie się mała uroczystość. Zaplanowano niespodzianki, a także poczęstunek. Szczegóły poniżej.

Firma YES od wielu lat tworzy oryginalną biżuterię dla kobiet. To firma o silnych, rodzinnych fundamentach. Powstała w 1981 roku z inicjatywy trzech osób: małżeństwa Magdaleny i Michała Kwiatkiewiczów oraz brata Magdy – Krzysztofa Madelskiego.

YES to dziesiątki autorskich kolekcji biżuterii, m.in. Pavoni, Queen B, Cassiopeia, La Prima, Zodiak czy Eclipse. Projekty nawiązują do najważniejszych tematów społecznych oraz namawiają do swobodnego wyrażania kobiecości.

Obecnie firma posiada łącznie ponad 200 salonów w Polsce, Czechach i Słowacji. Jeden z nich znajduje się także w Gryficach. Prowadzi go Rafał Busler, który zatrudnia trzy przemiłe dziewczyny, które profesjonalnie doradzają przy wyborze biżuterii. Niezależnie od okazji, możemy liczyć na ich pomoc i trafne podpowiedzi. Pan Rafał prowadzi także salon w szczecińskiej galerii handlowej Kaskada i jest jednym z 200 partnerów YES.

Już w najbliższy piątek gryficki salon YES będzie obchodził swoje pięciolecie. Z tej właśnie okazji odbędzie się mała uroczystość. Dla części klientów przewidziano niespodzianki/prezenty (ilość ograniczona), słodki poczęstunek i lampkę szampana.

Wszystko rozpocznie się o godzinie 12:00. Dlatego już dziś zapisz tę datę w kalendarzu i odwiedź gryficki salon!

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!