Alarm w apartamentowcu. Interweniowała straż pożarna
Kilka zastępów straży pożarnej interweniowało dziś w jednym z apartamentowców w Rogowie (gmina Trzebiatów), gdzie miało dojść do pożaru.
We wtorek około godziny 18:30 w jednym z apartamentowców w Rogowie włączyła się czujka przeciwpożarowa, co zaalarmowało strażaków. Po przybyciu służb na miejsce ustalono, że w obiekcie prowadzone są prace remontowe. Wstępnie przypuszcza się, że alarm mógł zostać wywołany przez dym lub pył powstały podczas wykonywanych robót. Nikomu nic się nie stało, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako alarm fałszywy.
Masz dla nas temat? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia lub wypadku? Zrób zdjęcie, opisz i prześlij do naszej redakcji na adres e-mail kontakt@superportal24.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.
Komentarze (2)
Poznaj opinie mieszkańców.
Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Koc i na plaze....
odpowiedzBetonoza.......dla fircykow i botoxow......jakie to byly piekne tereny kiedys.....piekne prawdziwki tam zbieralem...teraz buce z wa-wki przyjezdzaja a ja wyjechalem...
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Jaś
odpowiedzKto za to zapłaci
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!