Będą kręcić film w naszej okolicy! Ogłoszono casting, oto wymagania

2024-06-06 10:32
Karol Szumny
2024-06-06 10:32

Para w wieku 60+, mężczyzna w średnim wieku o korpulentnej bądź umięśnionej sylwetce, a nawet całe rodziny – to tylko część poszukiwanych osób na plan filmowy, który będzie miał miejsce w naszej okolicy. „Nie szukamy osób jak z reklamy, tylko prawdziwych, autentycznych ludzi otwartych na przygodę filmową” – podkreślają organizatorzy.

fot. mat. pras.

Ogłoszono casting do filmu fabularnego w naszej okolicy. Poszukiwane są następujące osoby:

  • para w wieku 60+ (mężczyzna o przebojowym usposobieniu i jego kobieta o przeciwnym charakterze),
  • mężczyzna w średnim wieku, najlepiej o sylwetce XXL lub bardzo umięśnionej,
  • kobieta w dowolnym wieku (rola ekspedientki w sklepie, z dialogiem),
  • mężczyzna w wieku 50+,
  • rodzina (żona i mąż w średnim wieku, dzieci w wieku szkolnym lub mniejsze; poszukiwanych jest kilka rodzin lub dorosła para bez dzieci),
  • kobiety i mężczyźni w wieku 65+ (scena na imprezie tanecznej, więc najlepiej osoby lubiące potańczyć, ale można też stać pod ścianą i patrzeć),
  • dziadkowie z małą wnuczką (najlepiej około 5-8 lat).

Organizatorem jest Mozaika Films sp. z o.o. Filmowcy podkreślają, że nie szukają osób „jak z reklamy”, tylko autentycznych, prawdziwych ludzi otwartych na przygodę filmową. „Chętnie zobaczymy osoby o nietypowych twarzach oraz różnych sylwetkach” – zachęca Mozaika Films.

Casting odbędzie się w poniedziałek, 10 czerwca, o godz. 14:00 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dźwirzynie w powiecie kołobrzeskim. W tym dniu będzie przeprowadzany będzie też casting dla dzieci z tamtejszej szkoły podstawowej, bo one również będą mogły znaleźć rolę dla siebie.

Film zatytułowany „Exotic” ma opowiadać o dziewczynie, która latem przyjeżdża do Dźwirzyna na obóz pole dance. Na miejscu spotyka się nie tylko ze światem innych tancerek i tancerzy ze swojego obozu, ale także z życiem wakacyjnej miejscowości Dźwirzyno.

Film jest finansowany z Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej. Zdjęcia odbywać się będą między 16-28 lipca br.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!