Bon turystyczny działa. Na naszym wybrzeżu pojawili się beneficjenci tego programu

2020-08-26 15:57
Karol Szumny
2020-08-26 15:57

Ostatni tydzień wakacji przed nami, a to oznacza, że wielu turystów przybywa jeszcze do nadmorskich miejscowości. Mimo końca sezonu na ulicach wciąż widać urlopowiczów, a nadbrzeżne hotele i ośrodki wczasowe wcale nie świecą pustkami.

Warto dodać, że od początku sierpnia w Polsce funkcjonuje bon turystyczny. Portal nocowanie.pl opublikował dane, gdzie będzie można z takiego bonu skorzystać. Mimo że miejscowości w Powiecie Gryfickim nie są tak oblegane jak na przykład Władysławowo, Łeba czy Mielno, to jednak możemy tutaj znaleźć mnóstwo interesujących ofert.
Ośrodków w Mrzeżynie, w których można zrealizować bon turystyczny, jest blisko 50,
w Niechorzu ponad 100, a w Rewalu – nawet 150! Widać więc, że naszym Powiecie możliwości do zrealizowania bonu turystycznego jest mnóstwo.
Takich osób jest coraz więcej – tłumaczy Paweł Mickiewicz – właściciel Ośrodka Wypoczynkowego „Mieszko”, który w swoim ośrodku zrealizował już około 100 bonów turystycznych.
- Mimo końca sezonu przyjeżdżają do mnie osoby, które chciałyby taki bon zrealizować. Ten program pozwolił zapewne wielu rodzinom spędzić kilka dni nad polskim morzem. Być może bez tego nie mieliby takiej możliwości. – Pan Mickiewicz zauważa jednak jeden minus bonu turystycznego. – Założenia tego programu były takie, by przeznaczyć go na dzieci, a tymczasem korzystają z niego całe rodziny. Zapewne takie osoby bez tego bonu w ogóle by nie przyjechały.

Czytaj również: Obłożenie na naszym wybrzeżu nawet 99%. Ile kosztują ostatnie miejsca noclegowe?

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!