Boże Narodzenie w Ośrodku Brata Alberta. Wesprzyj coroczną zbiórkę charytatywną!

2023-12-19 8:52
Karol Szumny
2023-12-19 8:52

Już po raz czwarty organizowana jest zbiórka na zakup świątecznego jedzenia na stół wigilijny do Ośrodka Brata Alberta w Gryficach. Do 21 grudnia możemy wpłacać środki, za które zostaną kupione potrzebne dary.

Trwa coroczna zbiórka charytatywna organizowana przez Krzysztofa Frąckowiaka. Celem zbiórki jest zakup świątecznego jedzenia na stół wigilijny do Ośrodka Brata Alberta w Gryficach.

„W zależności od zebranej kwoty kupimy wspólnie przydatne artykuły spożywcze na Wigilijny stół” – czytamy na stronie zbiórki.

Wszystko zależy od darczyńców. Akcja trwa do 21 grudnia. „Osobiście wraz z kierownikiem zrobię zakupy dla ośrodka. Jeśli chcesz iść z nami na zakupy jest to możliwe” – czytamy dalej.

W ubiegłym roku udało się zebrać 2430 złotych. Jak będzie tym razem?

Wesprzyj zbiórkę tutaj: Boże Narodzenie w ośrodku Brata Alberta w Gryficach cz.4O ubiegłorocznej akcji przeczytasz tutaj: U Brata Alberta w święta nie będzie głodnych. Wszystko dzięki hojności mieszkańców!

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Marecki

odpowiedz
19.12.2023 12:10

Ja im oddam wypłatę i co eas to boli. Stać się wesprzeć tych ludzi, a wy se dalej zbierajcie na kotki i pieski. Wolę dać byłym tym co pili, wielu nawróconych jest a tylko tak do Boga dotrzemy.