Charytatywna biesiada dla Diany [ZAPROSZENIE]

2024-06-17 8:16
Karol Szumny
2024-06-17 8:16

W najbliższą sobotę, 22 czerwca, o godzinie 14:00 w Rogozinie (gm. Trzebiatów) odbędzie się charytatywna biesiada dla Diany. Przygotowano wiele atrakcji.

22 czerwca o godzinie 14:00 na boisku w Rogozinie rozpocznie się charytatywna biesiada dla Diany. W programie występy artystyczne, pokaz klubu Przemol Boxing Team, występ GRH Nałęcz, pokaz siły Grzegorza Szymańskiego, żonglerka trzema piłkami Kamila Twarzyńskiego, giełda książek, dmuchańce i wiele więcej.

 

Diana to dwuletnia dziewczynka, która posiada w swoich genach jeden chromosom więcej niż inni ludzie. Zespół Downa niesie ze sobą szereg zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu oraz choroby współistniejące. U Diany jest to wada serca, operowana w 4. miesiącu życia w CZMP w Łodzi.

Trisomia 21 (ten nieszczęsny dodatkowy chromosom, który robi w organizmie straszny bałagan) w ogromnym stopniu ogranicza możliwości rozwoju zarówno intelektualnego jak i fizycznego.

Z zebranych funduszy chcemy opłacać koszty terapii (neurologopedycznej, pedagogicznej, psychologicznej oraz zajęć integracji sensorycznej), konsultację lekarskie i specjalistyczne oraz pomoce edukacyjne.

link do licytacji charytatywnych oraz zbiórki:
https://www.facebook.com/groups/1086438499284743/?ref=share
https://zrzutka.pl/uf9bnd..

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!