Derby dla Regi

2023-10-14 14:55
Adam Litwinowicz

Piłkarze Regi Trzebiatów pokonali w meczu derbowym zawodników Polonii Płoty 4:2, ale taki wynik wykreował się dopiero w ostatnich minutach rywalizacji.

ZDJĘCIE 1 z 12

W ramach rozgrywek piłkarskiej klasy okręgowej piłkarze Regi Trzebiatów podejmowali na własnym terenie zawodników Polonii Płoty. Pierwszą bramkę w tej rywalizacji zdobyli goście po trafieniu Wojciecha Seredzińskiego. Jeszcze w pierwszej części gry gospodarze, po trafieniu Kamila Kordowskiego zdołali doprowadzić do remisu. Na początku drugiej połowy goście ponownie objęli prowadzenie. Tym razem Radosława Janukiewicza pokonał Daniel Ratajczyk. W 86 minucie rywalizacji dzięki bramce zdobytej przez Jarosława Jareckiego Rega doprowadziła do remisu. W 89 minucie bramkę dającą prowadzenie gospodarzom zdobył Mariusz Marcinkowski, a w 90 minucie Mateusz Czapłygin nadał ostateczny kształt wyniku w meczu Regi z Polonią.