Derby powiatu gryfickiego [RELACJA]

2022-05-08 20:40
Karol Szumny

W niedzielę o godzinie 12:00 został rozegrany mecz pomiędzy Regą Trzebiatów a Spartą Gryfice w ramach 24. kolejki Klasy Okręgowej. Gospodarze pewnie pokonali przyjezdnych 3:0. Bramki strzelali: Oskar Marcinkowski, Damian Jaśnikowski oraz Marcin Kocur.

Komentarze (9)

Merida

odpowiedz
10.05.2022 12:08

Brawo Rega ,Brawo Sympatycy Regi .Artykuł bardzo Fajny Karol tak Trzymaj .

nieznajomy

Niestety jakość filmu słaba 3 min a ładowanie 15 min szkoda bo nie można obejrzeć na raz materiału bez przerwy

nieznajomy

odpowiedz
10.05.2022 22:09

Trener regi był chyba na innym meczu z tego co mówi.. Rega szczęście plus pomoc sędziów i się udało. Sparta grała w piłkę a rega strzeliła 3 bramki i wygrała. Z boiska lepsza sparta ale to 3 pkt dla regi

Trzygłowo city

odpowiedz
11.05.2022 12:00

Brawo Sparta .Co Wy Jesteście Słabi Brawo .

Mrzeżyno Janek od Józka

odpowiedz
11.05.2022 15:04

Ta Sparta cieniutka Orzeł Mrzeżyno by Was Pokonał gdzie Wy pasujecie .Miłego dnia Kibicom Sparty bohatera z Reska :)

odpowiedz

Gosc

odpowiedz
12.05.2022 20:44

Tyle że jeden z waszych piłkarzyków przewracał się o własne nogi to samo było w drugiej połowie w polu karnym Regi wywrócił się o własne nogi i mieli pretensje

Ciekawski

odpowiedz
09.05.2022 22:06

Jak widać na filmie to kibice Sparty udali się na mecz z Regą jako grupa zorganizowana, co było im zakazane. ,,Orzeczenie Wydziału Dyscypliny przy ZZPN w Szczecinie nr 66/W/2022 – klub Sparta Gryfice - na podstawie na podstawie art. 5 § 1, w zw. z art. 13 § 1 pkt. 5, z art. 64 (1) Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN – kara 1 mecz zakaz wyjazdu zorganizowanych grup kibiców.. I co na to ZZPN dalej będzie głaskać KIBOLI z Gryfic.

Granit

Panie ciekawski raz piszesz kibice a raz kibole więc się zastanów kto, a jak nie masz pojęcia o wyjeździe na mecz grupy zorganizowanej to nie pisz bzdur. To są kibice którzy jeżdżą i dopingują swój zespół i każda drużyna chciała by takich mieć. Rozumiem zazdrość....