Gdzie jest Miśka? Zaginiona kotka wciąż się nie odnalazła!

2022-10-01 13:54
Karol Szumny
2022-10-01 13:54

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o Miśce – kotce, która zaginęła w Trzebiatowie. Pani Ewelina – właścicielka zwierzęcia – w dalszym ciągu prosi o informacje i pomoc w odnalezieniu kota.

Miśka to pięcioletnia kotka pani Eweliny – mieszkanki Trzebiatowa. Kotka przebywała cały czas w domu, nigdy nie wychodziła, ale w ubiegłym tygodniu uciekła przez uchylone drzwi. Mieszkanka podejrzewa, że zwierzakowi nie jest znane zewnętrzne otoczenie, przez co kotka przerażona może się gdzieś ukrywać.

„Minął już tydzień, bardzo mi zależy, żeby do mnie wróciła” – pisze pani Ewelina.

Znakiem szczególnym Miśki są białe, wyjątkowo długie wąsy i brwi. Nie ma na sobie obroży. Osoby, które widziały kotkę, proszone są o kontakt pod numerem: 511 953 180

Komentarze (10)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

A może

odpowiedz
02.10.2022 20:12

Kotka wolała pójść gdzie oczy poniosą. Bo miała dość więzienia. 🙀

Ewelina

odpowiedz
02.10.2022 09:08

Już ponad tydzień mija i mimo tego,że cały czas ją szukam,cały czas nawołuje to nic! Wczoraj przeszłam wszystkie piwnice! Pukałam i prosiłam ludzi żeby mi otworzyli,z osiem bloków obeszlam i nic! Nie jest nigdzie schowana,skulona,bo tego też się bałam! Nigdy Miska nie wychodziła na dwór na pewno jest przerażona tą sytuacją! Wszystko ją przeraża! Sąsiedzi milcza! Nawet nie wiem kto wypuścił ją z klatki schodowej! Czy w ogóle wypuścił,bo juz zaczynam myśleć, że ktoś może ma ja w domu,bo to aż niemożliwe!pod blokiem Jak nawolywalam słyszałam raz ciche miauczenie,a w piwnicy pusto. Jak kamień w wodę!Jak raz wyskoczyła z okna córki to nigdzie się nie ruszyła tylko pod drzewkiem obok siedziała trochę! To jak mam teraz pomyśleć,że poszła nie wiadomo gdzie! Proszę o pomoc i zwracanie uwagi w takich miejscach jak strych,piwnice, klatki schodowe,krzaki... nikt jej jeszcze nie widział,ale chciałabym podziękować wszystkim którzy się interesują,próbują wesprzeć i pocieszają! Dziękuję za wszystkie telefony i informacje. A przede wszystkim za zainteresowanie. Jestem pełna nadzieji,że moja przyjaciółka do mnie wróci... Ewelina.

Joanna

02.10.2022 09:08

Drogędo domu trzeba pokropic kroplami walerianowymi. Ma większosc kotow ten zapach dziala jak narkotyk. Mozna tez dodac kocimiętki. Życzę powodzenia, niech kicia wroci

antykler

02.10.2022 09:08

ludzie nie mają co jeść, a Ty z jakimś kotem wyjeżdżasz!

Trzebiatowianka

odpowiedz
03.10.2022 16:34

Proszę zobaczyć na drzewach, moja kiedys dwa dni przesiedziala zanim ją znalezlismy, sama bała się zejść.

Ewelina

03.10.2022 16:34

Sprawdzałam z latarką...

Ewelina

odpowiedz
03.10.2022 22:15

Jeśli to czytasz i masz moja Miskę w domu to proszę ODDAJ MI JĄ! JĄ strasznie cierpię! Nie mogę sobie w domu znaleźć miejsca, tak bardzo tęsknię i martwię się o nią! Ona w obcym domu się nie zaadoptuje,pewnie widzisz,że się chowa,jest ukryta i nie chce do nikogo nawet podchodzić. To się nie zmieni, ona taka jest i bardzo za mną też tęskni uważa tylko mnie i moją córkę,bo wychowywały się razem. Proszę oddaj mi ją,bo ja JĄ bardzo kocham. Czuję,że ktoś przetrzymuje ją w domu,intuicja mnie nie zawodzi na pewno,w parę godzin nie rozpłynęła się w powietrzu. Nawet jak wyszłaby z klatki to od razu nie poleciałyby tak daleko żebym od razu nie mogła jej znaleźć. Moja interwencja była bardzo szybka,od razu ją szukałam i w dużej odległości od domu. Do tej pory ciągle ją szukam dwa razy dziennie. PROSZĘ ZWRÓCIĆ MI MOJĄ PRZYJACIÓŁKE.

Burak

odpowiedz
02.10.2022 06:54

Psy ja zjadły albo lisy . A może chnczycy. 🤔

Ewelina

01.10.2022 20:01

To nie jest zabawne! Bym się wyraziła konkretnie,ale tu nie mogę!