11 listopada pobiegną w Biegu Niepodległości

Wielkimi krokami zbliża się 11 listopada, a wraz z nim jubileuszowa X edycja Gryfickiego Biegu Niepodległości. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Przyjaciół Gryfic.

Na tegoroczną odsłonę biegu z okazji Narodowego Dnia Niepodległości zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół Gryfic, które jest organizatorem wydarzenia. Zapisy on-line do biegu już trwają. Stacjonarnie na bieg można będzie się zapisać w biurze zawodów (Miejska Biblioteka Publiczna) w piątek 8 listopada w godz. 16.00 – 18.00 oraz w sobotę 9 listopada w godz. 10.00 – 14.00, a także w dniu biegu w godz. 10.00 – 11.30.

Tradycyjnie trasa otwartego biegu rodzinnego przebiegać będzie przez teren rekreacyjny parku miejskiego. Start i meta znajdować się będą przy siedzibie gryfickiej biblioteki. Bieg wystartuje o godz. 12:30.

Gryficki Bieg Niepodległości wystartuje już po raz dziesiąty. Co roku, bez względu na pogodę, na starcie pojawia się ponad setka uczestników w różnym wieku, którzy w ten sposób chcą świętować Narodowy Dzień Niepodległości.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia