"Burek sam nie poprosi o pomoc" - trwa akcja zbiórki pieniędzy dla potrzebujących, bezdomnych zwierząt

Ruszyła zbiórka na zakup karmy dla potrzebujących, bezdomnych zwierząt. Akcja ma tytuł "Burek sam nie poprosi o pomoc", a  Komunalne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach zakwalifikowało się do udzielenia pomocy. Do schroniska w Sosnowicach trafiają zwierzęta z powiatu gryfickiego.

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Na terenie Gminy Golczewo mieści się Komunalne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt z siedzibą w Sosnowicach. Schronisko położone jest w malowniczej okolicy lasów i pól. Średnio w azylu przebywa ok. 110 psiaków. Placówka funkcjonuje od stycznia 2007 roku. Psy będące pod opieką Schroniska w Sosnowicach posiadają aktualne szczepienie obowiązkowe oraz dodatkowe. Dodatkowo psy są odrobaczane i odpchlane oraz poddawane zabiegom kastracji i sterylizacji. Schronisko współpracuje ze szkołami oraz z placówkami edukacyjnymi. Co roku Schronisko odwiedzają liczne grupy dzieci i młodzieży ze swoimi wychowawcami, opiekunami w celu wysłuchania prelekcji o humanitarnym traktowaniu zwierząt oraz obowiązkach wynikających z posiadania psa. Obecnie w schronisku są 33 boksy dla psów (bez wybiegów), 7 boksów przeznaczonych na kwarantannę, 20 boksy z wybiegami, plac zabaw oraz 4 wybiegi dla psów.

Jeśli chcesz wesprzeć schronisko kliknij tu.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia