Choinka prosto z plantacji? Tak to możliwe!

W polskich domach z okazji świąt Bożego Narodzenia obowiązkowym elementem wnętrza jest choinka, która pod rozłożystymi gałęziami skrywa prezenty od Świętego Mikołaja. Drzewko można kupić w sklepie, ale niewielu wie, że można kupić drzewko prosto z plantacji, która znajduje się na terenie naszego powiatu.

 Jedna z największych w Polsce plantacji jodły kaukaskiej o powierzchni kilkaset hektarów znajduje się w Niwach koło Karnic (Niwy 1, 72-343 Karnice). Wizyta na plantacji oznacza, że mamy do wyboru drzewka z miliona sztuk, specjalnie uprawianych na choinkę. Kupując drzewko bezpośrednio z plantacji mamy pewność, że jest świeże, ścięte tuż przed zakupem, a co najważniejsze omijamy wszystkich pośredników i nie przepłacamy,co jest szczególnie ważne przed świętami, kiedy musimy liczyć wydatki.

Dlaczego jodła kaukaska?

Jodła kaukaska jest drzewkiem premium, kształtnym i gęstym, o pięknych, długich i niekłujących igłach, która na dodatek nie brudzi w mieszkaniu. Po około miesiącu zaczyna usychać, a igły nie spadają na dywan, tylko obkurczają się na gałęziach, dzięki czemu oszczędzamy sobie dodatkowej pracy. Dodatkowo, jodła polecana jest dla alergików i małych dzieci - nie wydziela intensywnego zapachu i nie kłuje - jest to idealne drzewko do każdego domu.

Kontakt z plantacją: 793 971 108.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia