I Bal Charytatywny szkoły w Modlimowie. Ile udało się zebrać?

I Bal Charytatywny zorganizowany został w celu zebrania środków na zakup sztandaru dla szkoły w Modlimowie i organizację uroczystości nadania imienia Jana Pawła II.

I Bal Charytatywny na rzecz szkoły w Modlimowie odbył się w ostatni piątek stycznia w hali Rega Arena w Płotach. Inicjatorką balu była dyrektor szkoły Marzena Stępień, którą w przygotowaniach wspierał zespół organizacyjny oraz przedstawiciele rodziców. Duży wkład w wydarzenie mieli także liczni sponsorzy, dzięki którym można było przygotować cieszące się dużym powodzeniem licytacje.

Wśród gości, którzy przybyli na bal był m.in. poseł na Sejm RP Jarosław Rzepa, wicestarosta Waldemar Wawrzyniak, zastępca Burmistrza Edyta Podgórska, przewodnicząca Rady Powiatu Agnieszka Mackojć, sekretarz Gminy Elżbieta Ziółkowska, dyrektor MGOKiS w Płotach Paweł Marek, dyrektor Przedszkola Agnieszka Gałązka oraz płotowscy radni, pracownicy magistratu i nauczyciele. Wśród uczestników balu imprezy nie zabrakło ludzi wielkiego serca, którzy chętnie brali udział w licznych licytacjach.

Dzięki ich hojności podczas balu udało się zebrać około 26 tys. złotych. Wszystkie środki przeznaczone zostaną na zakup sztandaru dla szkoły i organizację uroczystości nadania imienia Jana Pawła II.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia