Pożegnanie dowódcy mrzeżyńskiego dywizjonu rakietowego. Zobacz zdjęcia

Podpułkownik Paweł Grabowiec dotychczasowy dowódca 36 dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej w Mrzeżynie przekazał obowiązki swojemu następcy. - To właśnie tu, w Mrzeżynie zdobywałem, tak ważne w naszej profesji doświadczenie – mówił w czasie uroczystości przekazania obowiązków. 

W obecności podpułkownika Antoniego Sidoruka z 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej, podpułkownik Paweł Grabowiec dotychczasowy dowódca 36 dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej w Mrzeżynie przekazał obowiązki swojemu następcy majorowi Krzysztofowi Łuczakowi. - Osiągnięte rezultaty nie byłyby możliwe bez rzetelnej i sumiennej pracy żołnierzy oraz pracowników dywizjonu. Za to składam serdeczne podziękowania – mówił ppłk Paweł Grabowiec. - Dziękuję wam za wspólną służbę i wysiłek jaki wkładaliście w skrupulatne wypełnianie moich rozkazów (…) Funkcjonowanie naszej jednostki jest ściśle związane ze środowiskiem lokalnym. Dzięki bardzo dobrym kontaktom z przedstawicielami władz samorządowych, szkół i naszych parafii udało nam się zorganizować wiele uroczystości oraz przedsięwzięć promujących naszą Jednostkę – zaznaczył.

Major Krzysztof Łuczak jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie. W trakcie swojej kariery przeszedł już stanowiska dowódcze. Do Mrzeżyna przyszedł z 33 dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej z Gdyni.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia