Rewalska ciuchcia zaprasza na przejażdżki i piknik 

Z okazji Święta Niepodległości w dniach 9 - 11 listopada Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza na jesienne przejażdżki i Piknik Niepodległościowy na dworcu kolejowym w Rewalu. 

To jeszcze nie koniec jesiennej przygody na wąskich torach. Wielkimi krokami zbliża się Święto Niepodległości i kolejny długi weekend. W związku z tym Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza do skorzystania z jesiennych przejażdżek w dniach 9-11 listopada (sobota, niedziela i poniedziałek).

Rodzinne przejażdżki wąskotorówką w jesiennej scenerii to nie jedyna atrakcja, jaka będzie czekać na turystów, którzy zdecydują się spędzić długi weekend w gminie Rewal. Jednym z takich wydarzeń będzie piknik na dworcu kolejowym w Rewalu, organizowany w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości. Główną atrakcją imprezy będzie inscenizacja historycznego przyjazdu Józefa Piłsudskiego do Warszawy, który miał miejsce 10 listopada 1918 r. Przedstawienie zostanie odegrane przez Grupę Rekonstrukcji Historycznej "Nałęcz", działającą przy Klubie Wojskowym VII Brygady Obrony Wybrzeża w Trzebiatowie. Podczas pikniku będzie można wspólnie pośpiewać pieśni patriotyczne, skosztować zupy dyniowej oraz smakołyków, przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich.

Na dworcową imprezę będzie można dotrzeć, a potem z niej powrócić koleją wąskotorową w promocyjnych cenach - 10 zł od osoby. Dzieci do 4 roku życia podróżują za darmo.
Promocyjne ceny na przejazdy nadmorską wąskotorówką obowiązywać będą przez cały weekend.

Aktualny rozkład jazdy pociągów znajduje się na stronie internetowej www.kolej.rewal.pl.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia