Ruszyła akcja „Paczka dla Bohatera". Każdy może się przyłączyć 

Pomóż polskim kombatantom i podaruj im bożonarodzeniową paczkę. Trwa akcja ogólnopolskiej pomocy, która ma miejsce także w powiecie gryfickim. Sprawdź, gdzie można przynosić dary. 

Trwa zbiórka na organizację IX Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera. W ramach niej zbierane są artykuły spożywcze z długą datą przydatności, a także środki chemiczne. Każdy najmniejszy gest jest dla organizatorów ogromnym wsparciem, ponieważ dzięki temu mogą pomóc większej ilości kombatantów oraz sprawić, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia staną się choć trochę piękniejsze dla naszych Bohaterów.

 - Paczkę tworzą ludzie i to oni są siłą naszej każdej akcji. Bohaterowie, wolontariusze i darczyńcy, po prostu dobrzy ludzie. Prowadzona zbiórka jest zgłoszona i zarejestrowana w MSWiA oraz podlega ścisłemu rozliczeniu po jej zakończeniu. Ponadto akcja posiada patronaty Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministra Obrony Narodowej Ministra Edukacji Narodowej – przekazuje naszej redakcji Natalia Bajcarz koordynatorka akcji w Trzebiatowie.

Organizatorzy popierają wszelkie akcje i inicjatywy, które mają na celu dobro i pomoc naszym Bohaterom, niemniej jednak w celu uniknięcia jakichkolwiek nadużyć oraz zachowania transparentności działań Stowarzyszenia, informują, iż każda akcja sygnowana nazwą #PaczkaDlaBohatera lub prowadzona na rzecz IX Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera powinna być realizowana przez zarejestrowanych i zgłoszonych do Stowarzyszenia koordynatorów lub wolontariuszy. Środki pieniężne zbierane są jedynie poprzez wpłaty na konto Stowarzyszenia Paczka dla Bohatera, licytacje na Bazarku „Paczka dla Bohatera” oraz ustanowionej przez Stowarzyszenie zbiórce na portalu zrzutka.pl

- Każdy najmniejszy gest jest dla nas ogromnym wsparciem, ponieważ dzięki temu możemy pomóc większej ilości kombatantów oraz sprawić, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia staną się choć trochę piękniejsze dla naszych Bohaterów. Wiemy, że z pomocą ludzi o dobrych sercach uda się to – mówi Natalia Bajcarz.

Akcję w Trzebiatowie wspiera 3 batalion zmechanizowany im. Legii Akademickiej 7 Pomorskiej Brygady Obrony Wybrzeża.
 

Miejsce zbiórki:

- Sklep Intermarche Trzebiatów,
- Zespół Szkół WZDZ Trzebiatów,
- 16-12 Hufiec Pracy w Trzebiatowie,
- Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Kamieniecka + (stare gimnazjum ul. Wodna),
- Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Długa,
- Przedszkole Publiczne ul. Waryńskiego i Kilińskiego,
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Plac Lipowy),
- Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Niechorzu,
- Szkoła Podstawowa w Dargosławiu,
- Urząd Miasta i Gminy w Trzebiatowie,
- Jednostka Wojskowa 3bz Trzebiatów.

Zbiórka potrwa do 13 grudnia. Koordynatorem w gminie Trzebiatów jest Natalia Bajcarz. Tel. 785714077.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia