Wiktor Wojarski z Mrzeżyna wywalczył złoto i srebro w karate sportowym

Mieszkaniec Mrzeżyna Wiktor Wojarski zdobył złoty i srebrny medal na Otwartych Mistrzostwach Warszawy w karate sportowym.

Fantastycznie spisali się zawodnicy klubu Morote Głowaczewo na odbywających się 16 listopada w stolicy Otwartych Mistrzostwach Warszawy w karate sportowym. Trójka podopiecznych trenera Przemysława Spadło zdobyła 1 złoty i 2 srebrne medale.

Wiktor Wojarski okazał się bezkonkurencyjny w kumite chłopców U12 +40kg, wygrywając wszystkie walki w bardzo dobrym stylu. Niesiony dopingiem skromnej klubowej ekipy, szedł jak burza w wyższej kategorii wiekowej, zatrzymując się dopiero w finale, zdobywając srebro w kumite chłopców U13 -45kg.

Maks Rudewicz na swoich drugich zawodach w życiu wywalczył srebro w kategorii kadetów +70kg, co jest olbrzymim sukcesem trenującego niespełna 2 lata zawodnika. Swój debiut w zawodach zaliczył Maksym Piłat startujący w kumite chłopców U9 -35kg, zajmując w bardzo licznej grupie doskonałe 7 miejsce.