Wizyta prezydenta w Brojcach. Utrudnienia w ruchu i zasady bezpieczeństwa

W związku ze środową wizytą prezydenta RP Andrzeja Dudy w Brojcach Urząd Gminy informuje o ważnych zasadach bezpieczeństwa.

Już jutro, (środa 20 listopada) z wizytą do Brojc przyjedzie prezydent RP. O godz. 17.30 Andrzej Duda spotka się w Szkole Podstawowej przy ulicy Długiej z mieszkańcami gminy i powiatu gryfickiego.

Osoby, które wybierają się na spotkanie z prezydentem, muszą pamiętać o zasadach bezpieczeństwa i postępować według poniższych wytycznych.

1. Utrudnienia drogowe mogą wystąpić tylko w momencie przemieszczania się kolumny prezydenckiej. Ze względów bezpieczeństwa nie będzie dostępny parking przy boisku drużyny Wicher Brojce. Auta mogą parkować zgodnie z obowiązującymi przepisami przy drodze Wojewódzkiej nr 105 oraz na terenie miejscowości Brojce m.in. na parkingach wskazanych w załączniku graficznym (w tym: Brojce, ul. Długa 43, ul. Długa 51, ul. Parkowa 7). Kierowca ponosi osobistą odpowiedzialność za nieprawidłowo zaparkowane auto.

2. Do budynku szkoły oraz sali sportowej nie można wnosić transparentów, przedmiotów niebezpiecznych, lub innych, które mogą być uznane za niebezpieczne. Jeśli będą wymagały tego względy bezpieczeństwa zostaną Państwo poproszeni o ich pozostawienie przed wejściem.

3. Z uwagi na pojemność sali sportowej istnieje możliwość, że po jej zapełnieniu zostanie zamknięte wejście do budynku. Z tego powodu na spotkanie należy przyjść wcześniej.

Czytaj także: Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Brojce

Fot. Mapa z wyznaczonymi miejscami do parkowania w czasie wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Brojcach. 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia