Z lotniska Szczecin - Goleniów do Oslo Gardermoen

Po przeszło półrocznej przerwie z lotniska Szczecin - Goleniów polecimy do Oslo Gardermoen. Pierwszy po przeszło półrocznej przerwie lot na tej trasie odbył się dziś rano.

Linia lotnicza Norwegian po kilkumiesięcznej przerwie zainaugurowała połączenie ze Szczecina do Oslo Gardermoen. Loty odbywać się będą dysponującym 189 miejsc samolotem typu Boeing 737-800.

- Połączenie z Oslo Gardermoen będzie doskonałym uzupełnieniem do już istniejącego połączenia z Oslo Torp, realizowanego przez innego przewoźnika niskokosztowego - powiedział prezes zarządu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów Maciej Dziadosz - linia Norwegian jest bardzo ceniona przez Skandynawów, którzy coraz chętniej odwiedzają Szczecin i Pomorze Zachodnie w ramach krótkich, kilkudniowych pobytów, stanowiąc prawie 50 proc. pasażerów na każdym rejsie tej linii - dodał. 

Samoloty na tej trasie będą latać dwa razy w tygodniu. We wtorki samolot startował będzie z Oslo o 8.40 – przylot do Szczecina 10.10. Wylot w trasę powrotną godz. 10.50. Z powrotem w Oslo samolot wyląduje o 12.20.

W soboty samolot z Oslo startował będzie o 16.00 – przylot do Szczecina 17.30. Wylot w trasę powrotną odbywać się będzie o godz. 18.10. W Oslo samolot wyląduje o godz. 19.40.

Lot będzie zajmował 1,5 godziny. Ceny biletów zaczynają się już od 119 zł.

Aktualnie z Portu Lotniczego Szczecin–Goleniów oferuje 10 rozkładowych kierunków: Warszawa, Oslo Gardermoen, Kopenhaga, Londyn Stansted, Dublin, Liverpool, Kraków, Oslo Torp, Stavanger i Bergen.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia