Zmiana czasu w weekend. Pociągi PKP Intercity staną na godzinę

W nadchodzący weekend cofniemy zegarki. W związku ze zmianą czasu PKP Intercity informuje o godzinnym postoju 17 pociągów. Także pociągi do i z naszego regionu. Szczegóły poniżej.

„Zmiana czasu letniego na zimowy wiąże się z wdrożeniem specjalnego rozkładu jazdy. Tym samym 17 pociągów PKP Intercity kursujących w noc przejściową, zatrzyma się na godzinny postój na najbliższej stacji, po czym wyruszy w dalszą trasę” – informuje spółka.

Jak przekazuje PKP Intercity, godziny przyjazdu do miejscowości docelowych nie ulegną zmianom. W praktyce oznacza to, że np. skład TLK Ustronie rel. Przemyśl – Kołobrzeg zatrzyma się na stacji Inowrocław o godzinie 2:59 starego czasu, a odjedzie w dalszą trasę o 3:00 nowego czasu.

Informacje na temat dokładnych godzin kursowania pociągów w nocy z 26 na 27 października 2019 roku można uzyskać m.in. za pośrednictwem strony intercity.pl, na profilu przewoźnika na Facebooku, poprzez infolinię pod numerem 703 200 200 (Opłata za minutę połączenia 1,29 zł brutto. Usługę świadczy „PKP Intercity” S.A.) oraz u konduktorów w pociągach kursujących w noc przejściową.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia