Jesienne hity w kinie Kapitol! Sprawdź repertuar

2021-09-15 20:20
Karol Szumny
2021-09-15 20:20

Na fanów kina czeka wiele filmowych hitów. Już jesienią na ekranach pojawią się takie tytuły jak „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie”, „Wesele” czy „Zupa nic”. Premierowe filmy już wkrótce także w gryfickim kinie Kapitol.

Premierowe tytuły już jesienią na kinowych ekranach. Od 17 września będzie można obejrzeć film „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie” o beatyfikowanym niedawno kardynale Wyszyńskim. W roli głównej Ksawery Szlenkier. Od 24 września w kinach polski kandydat do Oscara – film Jana Matuszyńskiego pt. „Żeby nie było śladów”. Dla fanów komedii pojawi się również „Zupa nic” Kingi Dębskiej, natomiast do grona filmów familijnych dołączy „Jak rozmawiać z psem”, w którym 12-letni bohater telepatycznie połączy się ze swoim psem.

Wymienione wyżej tytuły premierowo będzie można obejrzeć w gryfickim kinie Kapitol. Pierwszy seans kandydata do Oscara „Żeby nie było śladów” w piątek, 24 września, o godzinie 19:30. Wcześniej, o 15:15, odbędzie się także premiera filmu „Jak rozmawiać z psem”.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

~korni

odpowiedz
17.09.2021 04:36

Tiaaaaa, cały świat z niecierpliwością czeka na te "hity", zwłaszcza na "wyszyńskiego..."