Józef Domański: Dziękuję Wam, że kiedyś mi zaufaliście, a ja ufam w to, że nie zawiodłem Was

2024-04-19 20:02
Adam Litwinowicz
2024-04-19 20:02

W życiu każdego człowieka coś się zaczyna i coś się kończy. Już za kilka dni zakończy się moja kadencja. Po 8 latach służby na rzecz gminy Trzebiatów, przestane być burmistrzem, jednak zapamiętam ten czas na długie lata. To jeden z najpiękniejszych okresów w moim życiu - napisał Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa. 

 

Szanowni Państwo, Mieszkanki i Mieszkańcy gminy Trzebiatów.

W życiu każdego człowieka coś się zaczyna i coś się kończy. Już za kilka dni zakończy się moja kadencja. Po 8 latach służby na rzecz gminy Trzebiatów, przestane być burmistrzem, jednak zapamiętam ten czas na długie lata. To jeden z najpiękniejszych okresów w moim życiu.
Każdego dnia spotykałem na swojej drodze tak wielu ludzi, którym przyświecał jeden cel. Wszyscy staraliśmy się robić wszystko na rzecz naszej małej Ojczyzny i czyniliśmy to najlepiej, jak tylko było to możliwe. W tej chwili chciałbym przede wszystkim podziękować wszystkim mieszkańcom Gminy Trzebiatów. Dziękuję Wam za zaufanie, jakim obdarzyliście mnie, wybierając na zaszczytną funkcję Burmistrza Trzebiatowa. Dziękuję Wam, że kiedyś mi zaufaliście, a ja ufam w to, że nie zawiodłem Was.

Dziękuję pracownikom urzędu. Za uśmiechy, za wsparcie, za dyskusje, za to, że wspólnie się radziliśmy. Dziękuję Wam, że byliście ze mną.
Dziękuję pracownikom jednostek podległych urzędowi. Za wasze wsparcie i zaangażowanie. Wasza służba nie powinna być nigdy zapomniana.
Dziękuję wszystkim Paniom Sołtyskom i Panom Sołtysom oraz Przewodniczącym Osiedli. Wasze wsparcie czułem każdego dnia. Byliście dla mnie prawdziwymi przyjaciółmi. To dzięki Waszemu zaangażowaniu, mogliśmy zmieniać nasze wsie.
Nie będę mógł być na ostatniej sesji Rady Miejskiej. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim Radnym. Choć wiem, że często mieliście Państwo odmienne zdanie, to ufam, że kierowaliście się właśnie dobrem naszych mieszkańców.

Drodzy Państwo, nie sposób wszystkim podziękować, wymieniając Was z imienia i nazwiska, ale wierzcie mi, wszyscy jesteście i będziecie w moim sercu. Tak wielu ludzi będę nosił w mojej pamięci. Zawsze.

Szanowni Państwo wiele udało nam się zrobić dobrych rzeczy dla naszej społeczności. Wiele można było uczynić może lepiej, może inaczej. Jednego jestem pewien — zawsze kierowałem się dobrem nadrzędnym — dobrem mieszkańców gminy Trzebiatów. Pozostawiam Trzebiatów dobrym miejscem na ziemi. Pozostawiam Was, choć nadal będę z Wami. Będę pośród was.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!