Jutro Derby Powiatu Gryfickiego. Ważna informacja dla kibiców

2024-04-26 13:14
Karol Szumny
2024-04-26 13:14

„Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Sparta Gryfice, kierując się przekazanymi wytycznymi, dotyczącymi zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie organizacji sobotniego meczu, zmuszony jest wprowadzić zmiany dotyczące wejścia na stadion oraz zabezpieczenia dla kibiców sektorów na stadionie” – poinformowano dziś na stronie klubu.

archiwum SP24

Już jutro o godzinie 15:00 na stadionie w Gryficach zmierzą się miejscowa Sparta oraz Rega Trzebiatów. Dzisiaj klub przekazał ważną informację dla kibiców. Chodzi o zmiany dotyczące wejścia na stadion oraz zabezpieczenia dla kibiców sektorów na stadionie.

Jak wskazano, kibice gospodarzy, by wejść na stadion, mają kierować się wejściem bezpośrednio na sektor kibiców gospodarzy – duża brama ul. Sosnowa od strony parku miejskiego.

Z kolei kibice gości mają kierować się na wejście główne od ul. Sportowej – bezpośrednio na sektor gości.

Klub prosi o wyrozumiałość i wyjaśnia, że oddzielenie sektorów podyktowane jest wyłącznie względami bezpieczeństwa oraz narzuconymi odgórnie wytycznymi, co do organizacji tego wydarzenia.

„Prosimy także o spokojny, bezpieczny oraz kulturalny doping kibiców. Przypominamy, że stosowanie jakiejkolwiek pirotechniki podczas wydarzenia jest zabronione i może mieć dalsze konsekwencje dyscyplinarne oraz karne” – podkreślono.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!