JUŻ JUTRO! Halloweenowa magia w labiryncie: Kosmiczna Misja i wieczór pełen zabawy dla całych rodzin

2023-10-27 20:34
Redakcja
2023-10-27 20:34

W nadchodzący Halloween można się spodziewać niezwykłego przeżycia, które połączy rozrywkę, tajemnicę i zabawę dla całych rodzin. Gdy słońce zachodzi, Magiczny Labirynt w Rewalu przekształca się w enigmatyczne miejsce, w którym drzewa szeleszczą, kukurydza szeleści, a w powietrzu unosi się magia. To wydarzenie, które nie tylko przyprawi Cię o dreszcz emocji, ale również przyniesie mnóstwo zabawy i nagród!

Kosmiczna Misja jest głównym punktem programu. Twoim celem jest pomóc kosmitom Umi w odnalezieniu modułów swojego statku kosmicznego i zagubionych Umików w misternym labiryncie. Gdy uda się Wam wykonać misje, w nagrodę weźmiecie udział w emocjonującym konkursie sezonu 2023, w którym można wygrać fantastyczne nagrody, takie jak PlayStation 5, iPhone, hulajnoga elektryczna i wiele innych.

Dodatkowo po zakończeniu misji czeka na Ciebie piknik rodzinny z wielome atrakcjami:

Cukierek albo psikus - W poszukiwaniu słodyczy, dzieci i dorośli będą musieli przeszukać balony przywiązane do kukurydzy. Czekają na Was słodkie niespodzianki!

Magiczne Eliksiry - Stwórz swoje tajemnicze mikstury, które dodadzą Ci odwagi i mocy. To doskonała okazja do rozwijania swojej kreatywności i zaskoczenia innych uczestników.

Konkurs Stworzeń – Narysuj swojego potwora i pochwal się swoim dziełem, a Batman oceni Twoją kreatywność. Możesz zdobyć fantastyczne nagrody!

Książki ze Strachami - Jeśli jesteś fanem Halloweenowych przebrań, to masz szansę wygrać jedną z trzech interesujących książek. Pochwal się swoim strojem i zgarnij nagrodę!

Ognisko - Baw się przy ogniu, piekąc pyszne kiełbaski. To doskonały moment na relaks i wspólne posiłki.

Muzyka na Duszę - Nocne dźwięki stworzą niepowtarzalny klimat, który wzmocni magię tego wieczoru.

To wydarzenie, które nie tylko dostarczy mnóstwo rozrywki i zabawy, ale również pozwoli na stworzenie niezapomnianych wspomnień rodzinnych. Przyjdźcie razem z dziećmi, partnerem lub przyjaciółmi i dołączcie do naszego Halloweenowego labiryntu, gdzie czeka na Was kosmiczna przygoda i wiele innych atrakcji. Niezapomniana noc czeka na Was, pełna tajemnicy i magii!

Data wydarzenia: 28.10.2023 (sobota) i 29.10.2023 (niedziela)

Godzina: 17:00 – 20:00

Miejsce: Magiczny Labirynt w Rewalu

Cena: Standardowa wejściówka zgodnie z cennikiem umieszczonym na stornie https://magicznylabirynt.pl/cennik/

Link do wydarzenia na facebookhttps://fb.me/e/1amk69Ukv

Strona www organizatorahttps://magicznylabirynt.pl