Koncert na „schodkach” – zaproszenie

2022-08-06 10:25
Karol Szumny
2022-08-06 10:25

Stowarzyszenie „Nasze Miejsce” zaprasza wszystkich mieszkańców i nie tylko na koncert pt. „Przystań na chwilę”.

fot. archiwum Superportal24

Stowarzyszenie „Nasze Miejsce” już od kilkunastu dni przygotowuje się do tego wydarzenia. Członkowie wraz z mieszkańcami najpierw dokładnie wysprzątali trzebiatowskie „schodki”, następnie postawiono tam drewnianą ławkę wspartą na pniu drzewa. Następnie trzebiatowskie Wodociągi dokładnie umyły schody, a ZDGiGK zabrał śmieci.

Można zatem powiedzieć, że wszystko już gotowe. Koncert rozpocznie się dziś o godzinie 20:00. Wystąpią: Mariusz Ściesiński oraz Marcin Puzon Sawicz – lokalni artyści.

„Przystań na chwilę, czyli chwila dla nas na przystani. W sobotę 6-go sierpnia, godzina 20.00 bierzemy kocyk pod pupę i idziemy na schody przy Mrzeżyńskim Rondzie. Tam czeka nas recital w klimacie tego urokliwego miejsca. Chłopaki zagrają na kładce, my posłuchamy na stopniach. Taki niezobowiązujący wieczór, w który można się do kogoś przytulić, przy muzyce nad Regą. Recital kameralny, przytulny. Jeśli to wypali, jeśli przyjdziecie, to powtórzymy. Zaprosimy innych muzyków i „Przystań na chwilę” wejdzie nam w krew. Bez blichtru i reflektorów. Muzyczny wieczór przy przyciemnionych przez naturę światłach. Każdego bawi coś innego. Ten wieczór jest dla marzycielek i romantyków” – czytamy w opisie wydarzenia.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!