Kredyt bez BIK – po co i dla kogo?

2021-11-26 10:40
Redakcja
2021-11-26 10:40

Kredyty dla zadłużonych to coraz częściej wybierane rozwiązanie przez konsumentów znajdujących się
w cięższych sytuacjach życiowych. Kiedy domowy budżet nie wystarcza na uregulowanie nagłych wydatków, bardzo często z pomocą przychodzą pożyczki i kredyty udzielane przez firmy pożyczkowe działające online. To ważne, aby jednak kredyt bez BIK nie stanowił nadmiernego obciążenia finansowego dla gospodarstwa domowego, gdyż to mogłoby doprowadzić do pogłębienia się długów. Czy kredyty bez BIK są możliwe do uzyskania? Na co zwracać uwagę zaciągając takie zobowiązanie finansowe? Zastanów się, czy na pewno tego potrzebujesz.

Kredyt bez BIK – kto udziela tej formy finansowania?

Kredyty bez BIK udzielane są głównie przez instytucje pozabankowe funkcjonujące online. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, iż każda pożyczka bez sprawdzenia historii kredytowej wnioskodawcy wiąże się z ogromnym ryzykiem dla instytucji pożyczającej gotówkę. Co ciekawe, kredyt bez BIK w niektórych przypadkach może być dostępny do kwoty nawet 200 000 złotych. Jest to jednak maksymalna kwota, jaką można uzyskać, składając wniosek do konkretnej instytucji finansowej udzielającej takich kredytów.

To ważne! Kredyty bez sprawdzenia historii kredytowej dostępne są też dla osób, na których ciążą jakiekolwiek obciążenia komornicze lub sądowe.

Jak wybrać najlepszy kredyt bez BIK?

Jest jeden skuteczny sposób, który pozwoli na szybkie i przede wszystkim bezpieczne przeanalizowanie wszystkich dostępnych ofert finansowania bez BIK. Z pomocą przychodzą internetowe rankingi kredytów gotówkowych przeznaczonych dla osób zadłużonych. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z pozyskaniem dodatkowej gotówki w banku, możesz zwrócić się o pomoc do firmy pożyczkowej, która na etapie weryfikacji wniosku sprawdzi tylko Twoje dane osobowe i potwierdzi wysokość dochodów. Dobry kredyt gotówkowy bez BIK powinien być przede wszystkim:

  • Ubezpieczony;
  • Stosunkowo tani;
  • Prosty w obsłudze;
  • Udzielony bez zbędnych formalności.

To tylko podstawowe cechy, jakimi powinien wyróżniać się atrakcyjny pod względem warunków kredyt bez BIK. Ze względu na fakt, iż ta forma finansowania wiąże się ze sporym ryzykiem, trzeba liczyć się także z podwyższonym oprocentowaniem, co przełoży się na ostateczne koszty w całym okresie spłaty zobowiązania.

Kredyt bez BIK – czy to bezpieczne?

Kredyty bez BIK i KRD są bezpieczne, pod warunkiem, że są udzielane przez zweryfikowane firmy pożyczkowe.
W przeciwnym wypadku narazisz swoje dane na ich użycie przez osoby trzecie np. do wyłudzeń gotówki. Przed podjęciem decyzji o złożeniu wniosku o kredyt bez BIK koniecznie przejrzyj opinie na temat danej instytucji oraz przestudiuj warunki współpracy, aby w późniejszym etapie nie okazało się, że dodatkowe zobowiązanie będzie kłopotem dla Twojego domowego budżetu.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Mieszkaniec

odpowiedz
26.11.2021 12:31

Takie kredyty powinny być zakazane można tylko sobie na pytać problemów wiem coś na ten temat nie polecam

Agnieszka Stawinska

odpowiedz
02.12.2021 18:32

Poczebuje pożyczki ale nie mogę dostać może u was mogę dostać cis

Agnieszka Stawinska

odpowiedz
02.12.2021 18:37

Poczebuje pożyczki ale nie mogę nigdzie dostać może bym mogła coś u was dostać 732440579